Galvenā lapa

From Forest Restoration Wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Main Page and the translation is 100% complete.
COST (European Cooperation in Science and Technology) ir pētniecības un inovāciju tīklu finansēšanas organizācija.

ForestRestorationWiki tiek palaists 2022. gadā, un tas ir balstīts uz darbu no COST darbības CA19128 PEN-CAFoRR (Viseiropas tīkls klimatam adaptīvai mežu atjaunošanai un mežu atjaunošanai), ko atbalsta COST (Eiropas Zinātnes un tehnoloģiju sadarbība).'

Lai iegūtu plašāku informāciju, apmeklējiet vietni 'PEN-CAFoRR un COST.

PEN-CAFoRR (Viseiropas tīkls klimatam adaptīvai mežu atjaunošanai un mežu atjaunošanai)

ForestRestorationWiki mērķis ir kļūt par datu bāzi, kurā būtu ietverta visa būtiskā informācija par klimatam adaptīvo mežu atjaunošanu un mežu atjaunošanu Eiropā, tostarp meža mežu avoti un pieejamība, jaunākās metodoloģijas un metodes, pašreizējās zināšanas un instrumenti un citi produkti. pieejams tirgū.

Lai izveidotu datubāzi ForestRestorationWiki, ietverot metodoloģiju, rīku, materiālu un produktu pieredzi, svarīga ir ieinteresēto pušu iesaistīšanās. PEN-CAFoRR Action pārskatīs un izmantos esošo pieredzi un labo praksi Eiropā un pasaulē. Kopā ar zinātnieku aprindām attiecīgajām ieinteresētajām personām būs piekļuve PEN-CAFoRR Action jaunākajām zināšanām un rezultātiem.

Pārsniedzot COST Action darbības laiku, ForestRestorationWiki mērķis ir pārstāvēt augošu un ilgtspējīgu datubāzi, ko sniedz pētnieki, eksperti un profesionāļi un kas ir noderīga visiem cilvēkiem un organizācijām, kas interesējas par meža atjaunošanu.


Pirms sākat

Kategorijas

  • Definīcijas
  • Instrumenti
  • Projekti
  • Piemēri

Lapas